Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Inloggen Mijn HCGO
Handige links
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Meisjes E1 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Zoƫ van Drenth Email
Manager Ellen Buth Email
Coach Bauke van der Goot Email
Trainer Saar Rentinck Email
Trainer Caroline van Drenth-fabert Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 37083 HC Voorne M6E3
0
09:00 09:30 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
1 feb 36977 Hockeyclub Barendrecht M6E6
0
09:40 10:10 thuis Voorne Hockey Dome
  Voorne Hockey Dome
Boerseweg 1
3221LA HELLEVOETSLUIS
hal: Veld 1
 
8 feb 38780 Hockeyclub Barendrecht M6E6
35
09:35 10:40 uit Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
8 feb 38679 MHV Forcial M6E3
35
10:15 11:20 uit Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
15 feb 35281 HV Victoria M6E7
5
11:45 12:20 thuis Staver, Sporthal de
  Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
 
15 feb 35175 HC De Hoeksche Waard M6E3
5
10:25 11:00 thuis Staver, Sporthal de
  Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Goeree Overflakkee M6E1 Barendrecht M6E6 10:10 Voorne Hockey Dome
  Goeree Overflakkee M6E1 Voorne M6E3 9:30 Voorne Hockey Dome
  Voorne M6E3 Barendrecht M6E6 10:50 Voorne Hockey Dome
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Barendrecht M6E6 Goeree Overflakkee M6E1 10:40 Meander, MFC De
  Forcial M6E3 Barendrecht M6E6 10:00 Meander, MFC De
  Forcial M6E3 Goeree Overflakkee M6E1 11:20 Meander, MFC De
  Victoria M6E7 Hoeksche Waard M6E3 12:50 Victoria Sporthal
  Victoria M6E7 Voorne M6E3 11:30 Victoria Sporthal
  Voorne M6E3 Hoeksche Waard M6E3 12:10 Victoria Sporthal
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Derby M6E4 MIX Voorne M6E3 10:50 Drievliet, Sporthal
  Derby M6E4 MIX Forcial M6E3 9:30 Drievliet, Sporthal
  Goeree Overflakkee M6E1 Hoeksche Waard M6E3 11:00 Staver, Sporthal de
  Goeree Overflakkee M6E1 Victoria M6E7 12:20 Staver, Sporthal de
  Hoeksche Waard M6E3 Victoria M6E7 11:40 Staver, Sporthal de
  Voorne M6E3 Forcial M6E3 10:10 Drievliet, Sporthal