Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Inloggen Mijn HCGO
Handige links
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Meisjes F1 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Ninette Bennekers Email
Coach Martijn Winkels Email
Trainer Martijn Winkels Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 34834 MHV Forcial MIXF1
35
10:15 11:20 uit Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
1 feb 34941 M.H.C. Krimpen MIXF1
35
09:35 10:40 thuis Meander, MFC De
  Meander, MFC De
Vlinderslag 1
3233GX OOSTVOORNE
hal: Veld 1
 
8 feb 35471 MHV Evergreen MIXF1
50
08:50 10:10 thuis Parkzoom, Sportcentrum
  Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
 
8 feb 35366 M.H.C. Krimpen MIXF1
50
08:10 09:30 uit Parkzoom, Sportcentrum
  Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL
hal: Veld 1
 
15 feb 38325 HC Capelle MIXF1
40
09:40 10:50 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
15 feb 38431 HC Delfshaven MIXF2
40
09:00 10:10 uit Leonidas Hockey Dome
  Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 2
 
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Delfshaven MIXF2 Krimpen MIXF1 10:10 Tienvoet, Sporthal De
  Delfshaven MIXF2 Hoeksche Waard MIXF1 9:30 Tienvoet, Sporthal De
  Evergreen MIXF1 Capelle MIXF1 10:40 Meander, MFC De
  Forcial MIXF1 Evergreen MIXF1 10:00 Meander, MFC De
  Forcial MIXF1 Capelle MIXF1 11:20 Meander, MFC De
  Hoeksche Waard MIXF1 Krimpen MIXF1 10:50 Tienvoet, Sporthal De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Delfshaven MIXF2 Evergreen MIXF1 10:10 Tienvoet, Sporthal De
  Forcial MIXF1 Goeree Overflakkee MF1 11:20 Meander, MFC De
  Forcial MIXF1 Krimpen MIXF1 10:00 Meander, MFC De
  Goeree Overflakkee MF1 Krimpen MIXF1 10:40 Meander, MFC De
  Hoeksche Waard MIXF1 Evergreen MIXF1 10:50 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard MIXF1 Delfshaven MIXF2 9:30 Tienvoet, Sporthal De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Capelle MIXF1 Forcial MIXF1 13:40 West, Sportcentrum
  Delfshaven MIXF2 Capelle MIXF1 13:00 West, Sportcentrum
  Delfshaven MIXF2 Forcial MIXF1 14:20 West, Sportcentrum
  Evergreen MIXF1 Krimpen MIXF1 10:50 Parkzoom, Sportcentrum
  Goeree Overflakkee MF1 Evergreen MIXF1 10:10 Parkzoom, Sportcentrum
  Krimpen MIXF1 Goeree Overflakkee MF1 9:30 Parkzoom, Sportcentrum
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Capelle MIXF1 Goeree Overflakkee MF1 10:50 Leonidas Hockey Dome
  Capelle MIXF1 Delfshaven MIXF2 9:30 Leonidas Hockey Dome
  Delfshaven MIXF2 Goeree Overflakkee MF1 10:10 Leonidas Hockey Dome
  Evergreen MIXF1 Forcial MIXF1 9:30 Wethouder Smit hal
  Evergreen MIXF1 Hoeksche Waard MIXF1 10:50 Wethouder Smit hal
  Hoeksche Waard MIXF1 Forcial MIXF1 10:10 Wethouder Smit hal