Agenda
De agenda is leeg
Hele agenda
Inloggen Mijn HCGO
Handige links
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Meisjes A1 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Corine Gebuis Email
Trainer Joan Gebuis Email
Coach Corine Gebuis Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 48212 R.H.V. Leonidas MA4
45
12:55 14:10 thuis Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
26 jan 48178 Hockey Club Rotterdam MA7
45
12:15 13:30 uit Schuttersveld, Sporthal
  Schuttersveld, Sporthal
Crooswijksestraat 93
3034AE ROTTERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 48174 H.C. Derby MA3
0
15:50 16:20 uit Oranje Wit Hal
  Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
 
2 feb 48623 HC Feijenoord MA1
0
15:10 15:40 uit Oranje Wit Hal
  Oranje Wit Hal
Nieuwe Noordpolderweg 5
3312AD DORDRECHT
hal: veld 1
 
9 feb 48718 H.C. Derby MA3
5
15:15 15:50 thuis Staver, Sporthal de
  Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
 
9 feb 49221 Hockey Club Rotterdam MA7
5
13:55 14:30 thuis Staver, Sporthal de
  Staver, Sporthal de
Olympiaweg 32
3245DL SOMMELSDIJK
hal: Veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schiedam MA3 8 20 6 2 0 31 11 0
2 Forcial MA1 8 11 3 2 3 26 21 0
3 Goeree Overflakkee MA1 6 9 2 3 1 20 19 0
4 Feijenoord MA1 6 7 2 1 3 14 13 0
5 Leonidas MA4 8 7 2 1 5 12 26 0
6 Derby MA3 6 6 1 3 2 12 17 0
7 Rotterdam MA7 6 5 1 2 3 7 15 0

Uitslagenmatrix
  Forcial MA1Rotterdam MA7Derby MA3Leonidas MA4Goeree Overflakkee MA1Feijenoord MA1Schiedam MA3
Forcial MA1   5-2 4-4 2-3 3-3 5-3
Rotterdam MA7   1-1 1-2
Derby MA3 3-2   3-3
Leonidas MA4 0-1 2-1   3-5 0-4
Goeree Overflakkee MA1 1-4   3-1 4-4
Feijenoord MA1 2-2 5-0  
Schiedam MA3 2-1 5-0 5-0 5-1 4-4 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Leonidas MA4 Derby MA3 2-1 Definitief
.. Goeree Overflakkee MA1 Forcial MA1 1-4 Definitief
.. Forcial MA1 Feijenoord MA1 5-3 Definitief
.. Goeree Overflakkee MA1 Feijenoord MA1 3-1 Definitief
.. Schiedam MA3 Leonidas MA4 5-1 Definitief
.. Schiedam MA3 Derby MA3 5-0 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Forcial MA1 Leonidas MA4 2-3 Definitief
.. Derby MA3 Leonidas MA4 3-3 Definitief
.. Schiedam MA3 Feijenoord MA1 2-1 Definitief
.. Schiedam MA3 Rotterdam MA7 5-0 Definitief
.. Derby MA3 Forcial MA1 3-2 Definitief
.. Rotterdam MA7 Feijenoord MA1 1-2 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Leonidas MA4 Rotterdam MA7 0-1 Definitief
.. Feijenoord MA1 Leonidas MA4 5-0 Definitief
.. Feijenoord MA1 Rotterdam MA7 2-2 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Schiedam MA3 Forcial MA1 2-1 Definitief
.. Goeree Overflakkee MA1 Schiedam MA3 4-4 Definitief
.. Forcial MA1 Goeree Overflakkee MA1 3-3 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Schiedam MA3 Goeree Overflakkee MA1 4-4 Definitief
.. Leonidas MA4 Goeree Overflakkee MA1 3-5 Definitief
.. Leonidas MA4 Schiedam MA3 0-4 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Forcial MA1 Derby MA3 4-4 Definitief
.. Rotterdam MA7 Derby MA3 1-1 Definitief
.. Forcial MA1 Rotterdam MA7 5-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Derby MA3 Schiedam MA3 14:50 Ridderhal, Sporthallen De
  Feijenoord MA1 Schiedam MA3 14:10 Ridderhal, Sporthallen De
  Feijenoord MA1 Derby MA3 13:30 Ridderhal, Sporthallen De
  Goeree Overflakkee MA1 Leonidas MA4 14:10 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam MA7 Leonidas MA4 14:50 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam MA7 Goeree Overflakkee MA1 13:30 Schuttersveld, Sporthal
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Derby MA3 Goeree Overflakkee MA1 16:20 Oranje Wit Hal
  Derby MA3 Feijenoord MA1 15:00 Oranje Wit Hal
  Feijenoord MA1 Goeree Overflakkee MA1 15:40 Oranje Wit Hal
  Forcial MA1 Schiedam MA3 14:10 West, Sportcentrum
  Rotterdam MA7 Schiedam MA3 13:30 West, Sportcentrum
  Rotterdam MA7 Forcial MA1 14:50 West, Sportcentrum
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Feijenoord MA1 Forcial MA1 14:10 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MA4 Forcial MA1 14:50 Leonidas Hockey Dome
  Leonidas MA4 Feijenoord MA1 13:30 Leonidas Hockey Dome
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Derby MA3 Rotterdam MA7 15:10 Staver, Sporthal de
  Goeree Overflakkee MA1 Derby MA3 15:50 Staver, Sporthal de
  Goeree Overflakkee MA1 Rotterdam MA7 14:30 Staver, Sporthal de